No: 10177 Ekleme: 23 ay, 29 gün önce (2019) Güncelleme: 16 ay, 2 gün önce (2019)

İnternet sitemiz 2020 yılı için yenilenmiştir. Bu bağlamda eski sistemdeki kayıtlar (Clients, Items, Offers, Orders, PI Docs, CI Docs, TO Docs gibi) tüm bilgiler eksiksiz bir şekilde aktarılmıştır. 

Bilgilendirme Notları

  1. Sistemdeki GSM numaraları artık ülke bazlı ayrıldığı için sisteme giriş yaparken SMS alamayan müşterilerimiz sorunlarını maalesef bize bilgi vererek çözebilecektir. Giriş yapamayan müşterilerimiz bize tüm iletişim kanallarımız aracılığı ile ulaşabilirler.
  2. Sistem üzerinden anlık fiyat teklifleri sipariş miktarına, zamana ve stok durumuna bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Lütfen fiyat teklifindeki geçerlilik tarihini dikkate alınız. Fiyat teklifinizin geçerli olduğu zaman aralığında ilgili stok sizin için sistem tarafından bloke edilmektedir bu sebeple eğer sipariş vermekten vazgeçtiyseniz lütfen geçerlilik tarihinden önce fiyat teklifini sonlandırın.
  3. Fiyat teklifini onayladı iseniz, fiyat teklifindeki ödeme şeklinize, teslim sürenize ve teklif geçerlilik sürenize göre Satış Departmanı sizinle iletişime geçerek siparişi karşılıklı olarak onaylayacaktır. Sizin teklifi tek taraflı onaylamanız sipariş aşamasına geçmenizi sağlamaz.